Druhý život Veroniky

Home / Program / Druhý život Veroniky
Instagram
FB stránka
Shakespearovské léto | Divadelní open-air festival
Slider

DRUHÝ ŽIVOT VERONIKY

Program teprve upřesníme

Po víc jak roční pauze uvádíme komedii Druhý život Veroniky exkluzivně  v rámci Olomouckého shakespearovského léta, čekají nás dvě úplně poslední reprízy v úterý 13. a ve čtvrtek 14. srpna ve 20 hodin.

Takže, je mi přes třicet a jsem sama. Tak se mi nedivte, že začínám malinko panikařit, jo?  Vlastně malinko dost. Ale pak se to stane! Konečně, pane bože, to je on, muž mých snů, pan Božský, muž s velkým M, konečně je tady! No moment, oni jsou hned dva?
Třicátnická komedie o vztazích, životních rozhodnutích a taky o tom, kde jsme mohli být, kdybychom tenkrát udělali něco jinak!

Režie: Vladislav Kracík / Dramaturgie: Matěj Mužík / Scéna a kostýmy: Dagmar Maturová, Angelina Dagmar Mádrová / Hudba: Martin Peřina / Výběr ostatní hudby: Vladislav Kracík / Projekce: Lukáš Masner, Angelina Dagmar Mádrová / Light design: Aleš Hejral / Zvuk: Rikki Beran / Světla: Daniel Bodlák / Plakát: Markéta Rosendorfová

Hrají:
Veronika: Petra Konev Čiháková / Kamil: Marek Zahradníček / Dominik: Martin Tlapák / Dominikova žena: Jana Posníková / Žaneta: Veronika Löflerová / Barmanka, instruktorka: Barbora Šebestíková / Garry: Miroslav Černý / Opilý muž: Václav Stojan / Policista, hasič: Jan Ťoupalík

Premiéra: 9. 12.  2014 v 19:30
Délka představení: 1 h 45 min (představení je bez přestávky)


začátek: 19:00

Megahit opět open-air

Pět v jednom aneb Pět nejslavnějších tragedií Williama Shakespeara v jedné divadelní komedii. Všechno, co jste chtěli vědět o Shakespearovi a báli jste se zeptat. Režie: Jiří Trnka


začátek: 19:00


Komedie o hledání romanticky založených mužů, jejichž existence nebyla nikdy zcela prokázána. Oblíbená komedie Vladislava Kracíka. V hlavní roli tři muži a jeden velký problém: Ženy!


začátek: 19:00


Zbrusu nová romantická komedie z doby koronavirové. S nadhledem, humorem i laskavostí vyprávíme příběhy lidí, jako jsme my, žijící v této nelehké době.


začátek: 19:00

Zbrusu nové stand-up výstupy

Vaši oblíbení herci z Divadla Tramtarie a Moravského divadla spojí své síly a představí se v jedinečných stand-up výstupech. Připravte si bránici a užijte si zábavu s herci, jak je neznáte.


začátek: 19:00


Zbrusu nová romantická komedie z doby koronavirové. S nadhledem, humorem i laskavostí vyprávíme příběhy lidí, jako jsme my, žijící v této nelehké době.


začátek: 19:00


Jedno z nejuznávanějších děl americké literatury 20. století ve zbrusu novém zpracování Divadla Tramtarie. Miliony dolarů, osudová žena, láska, zločin i zrada, to vše a mnohem víc ve slavném příběhu F. S. Fitzgeralda.

Program teprve upřesníme